Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DigiTv+Diginet vagy Thome...

DigiTv+Diginet vagy Thome IPTV + Net?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok összességében? A Digiről azt olvastam nagyon buhera módon adják a 16:9 képarányú rtl klubot,és más apróbb problémák is vannak.
2011. dec. 11. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Digi, néhány leállást leszámítva (amit telefonon korrekt módon meg is indokoltak) több mint 3 éve tökéletes szolgáltatást adnak, a T árának a feléért.
2011. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és a képarányokat megoldották már? Nem szeretném fekete csíkokkal nézni a tv-t.
2011. dec. 11. 23:31
 3/14 anonim ***** válasza:

A Diginet-et ajánlanám:

[link]

A tévéjükről nem tudok nyilatkozni, nem ismerem.

2011. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmm,ez jól hangzik.Már csak a Tvről kéne egypár elismerő szót kapjak,egyből rendelném is meg :D
2011. dec. 11. 23:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha LCD tévéd van, nem lesz gond. Én szopok a 37 centis CRT-vel, pár csatorna csíkos.
2011. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Digi.

Nekem semmi gond vele Miskolcon.

Se a tévével, se a nettel.

2011. dec. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekünk csak tv előfizu van digis:


Nem értek a képarány és egyéb műszaki dolgokhoz... Viszont tv-t nézni tudok. Vagyis több éve van, és nem volt még baj vele (Pest megyében). Talán ha iszonyú nagy vihar van, akkor nem jön be, de az gondolom más szolgáltatónál is így van.

Ilyen csíkokat vagy miket még nem tapasztaltam. Van egy régi dagadt tévék és egy nagy lapos. Mindkettőn működik.

2011. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

off:


Engem a digis Mobilnet érdekelne!

Az hogy működik, megbízható, vagy van, hogy nem jön be?

És gyors? Miben más egy ilyen telefonos ADSL előfizetésnél?


Aki tudja, leírhatná!

2011. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

1./ NEM a DIGI miatt van alul-felül fekete csík az RTL-es műsoroknál, nekik így adja a retekklub.Minden más csatorna tökéletes, a HD-k kiváltképp szépen jönnek. (ha csak RTL kell, egy 3 ezer ft-os szobaantenna is elég)

A net: 4 éve semmi baj vele...árban verhetetlenek,sebesség mindig hozza az elvárt szintet, és nagy ívben tojnak a torrentezésre. (UPC gyilkol havi 5GB feletti forgalomért, T-csoport sem rajong érte)

A DIGI-s mobilnet Telenor-t használ, ha a térerő érdekli az alant off-olót.

2011. dec. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

[link] -ez az RTL 16:9-e a DIGI felé...és ezt írja róla a TV infója:

[link]

Szóval van fekete csík alul-felül. De nem valós 16:9-et adnak a DIGI -nek, ok: a T-csoport német érdekeltség, akárcsak az RTL...A DIGI pedig román.

2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!