Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Azt...

Ez hogy lehetséges? Azt gyanítom, hogy egy ismerősöm valamilyen módon meg tudja nézni azoknak az oldalaknak a listáját, amiket én neten nézek ill. mindent amit neten csinálok.

Figyelt kérdés
Hogy tudnám ezt leellenőrizni vagy letiltani? Nem igazán vagyok jó informatikábólból és vírusos a gépem. A gyerek nem járt nálam, csak msn-en volt fent, de elég intelligens.
2009. máj. 17. 12:53
 1/6 anonim válasza:
11%
Miből gondolod???????????????????
2009. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges. Egy egyszerű kémprogrammal. De egyébként ez illegális. Első lépésként formázd le a gépedet, és azonnal telepíts egy tűzfalas vírusirtót. (nod32) majd utána egy kémprogramfigyelőt (spyware terminator) és figyelj oda rá, hogy mind a három be legyen kapcsolva, amikor használod az internetet.
2009. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha újratalepíteném az xp-t, az is segítene?
2009. máj. 17. 14:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha illegális, akkor feljelentem!! XD
2009. máj. 17. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az egész gépet újra kell telepíteni. Nincs más megoldás. Feljelenteni sajna csak akkor tudod, hogyha van rá bizonyítékod. De amit már írtam, ha teszel fel egy tűzfalas vírusirtót meg egy kémprogramfigyelőt, akkor nem tud neked ártani.
2009. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy simán a böngésződben látja az előzményeket ha nem törlöd őket
2010. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!