Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez megéri és jó? Nem kicsi a...

Ez megéri és jó? Nem kicsi a memória? Ez a memória annyit ér mint ha telefonba raknám?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 19. 21:04
 1/3 Brányi Bence válasza:

Megéri? Ez jó kérdés - nekem nem, de ez szubjektív.


Ahogy nézem, ez egy olyan gyengébb okostelefon, amellyel nem lehet telefonálni.


Kicsi-e a memória? Ez megint attól függ. Ma már a 32/64 GB a menőbb. A filmnézéshez ez édeskevés, 1,5 DVD megtölti. Én most szereztem be egy újabb, 1 terrás külső winchestert a laptopomhoz. A telefonomban viszont ugyanaz a 4 éves, 1 GB-os microSD kártya van. Ráfér vagy 150 szám. Ez ált. elég. Ha viszont életed összes zenéjét akarod rajta tárolni (több száz albumot, amelyet sosem hallgatsz) akkor kevés. És ami még nagyobb baj, nem bővíthető.


Emellett szerintem azért nem éri meg, mert ez csak egy újabb eszköz, amelyet tárolni, tölteni kell.


És persze a klasszikus Apple probléma - egy elég béna termékért kérnek rettenetesen sokat (testvérem egy hónapja vett 8 gigás (bővíthető) mp4 lejátszót kb. 1/3-os áron).


Szerintem vegyél inkább egy okostelefont, az kb. ugyanezt tudja, csak bővíthető és lehet rajta telefonálni.

2011. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, ok...mp4 -et szeretnék ..
2011. dec. 20. 16:05
 3/3 Brányi Bence válasza:
Nem voltam egészen pontos - most megkérdeztem: 7500 Ft volt (kiszállítási djal együtt).
2011. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!