Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16 gigás memória kártya, az...

16 gigás memória kártya, az mennyire elég egy telefonba?

Figyelt kérdés

Most fogok venni okos telefont, és kérdeztem ismerősömet, hogy ha 16 gigás memória kártyát veszek bele, az mennyire elég.

Azt mondta Az hamar betelik, inkább vegyek 32 gigásat.

De, a 16 gigás mennyire elég?

Tele akarom rakni zenével, meg játékokkal, alkalmazásokkal meg sok hely kéne fényképre.

Kb mennyi zene fér rá és mennyi játék?

Tényleg hamar betelik a 16 giga?


2011. okt. 9. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

elég

ha nem pakolod tele filmekkel

az alkalmazásokra külön hely van a telefonban

a zenékre és képekre bőven elég!

2011. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Nézd nekem egy 32 gigásom van... a telefon kb 1,5 éves tele van zenével (filmmel mondjuk nem annyira)egy időben pakoltam rá minden vackot játékot egyéb alkalmazást na most ott tartok hogy még az 1/3 még mindig üres

amit egyszer feltettem az még mindig rajta van... (igazából majd lassan rendbe kéne tenni) most 2200 zene szám van rajta ami ha csak számonként egy percet számolunk akkor 36 óráig hallgathatok úgy zenét hogy nem hallom kétszer ugyan azt a számot.

Szóval szerintem elég a 16 giga is

2011. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség 32 gb-ot. Nekem 16 gigás a telóm, és zenéből kb 2-3 GB-nyi van fenn. feleslegesen raksz fel 2200 számot, mert mindet úgyse fogod hallgatni. alkalmazások se foglalnak olyan sokat, se a képek. nem tudom milyen telót akarsz, de ha hd videót tud csinálni, max az foglal helyet, de ahhoz is legalább egy órát kéne videózni, hogy beteljen, legalábbis nekem most becsülten annyit mutat. bőven elég a 16 giga.
2011. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BŐVEn elég a 16 gb
2011. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!