Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aktiv 3D vs Passziv 3D?

Aktiv 3D vs Passziv 3D?

Figyelt kérdés

3D szemuvegekrol van szo :)


Aki tud errol valamit vagy velemeny van az irjon :D


2011. dec. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Passziv 3d előny : olcsó,könnyű szemüveg , nem cseszi túlzottan szét a szemed,mert nincs villogás

Hátrány : mivel mindkét szemhez tartozó kép egyszerre van a kijelzőn, a felbontás csak fele a valósnak(mindenképpen full hd film kell,hogy élvezhető legyen)


Aktiv 3d előny : full hd minöség

Hátrány : a leglehetetlenebb idöpontokban lemerülö elem, a folyamatos vibrálás zavarhatja a szemed.


Én személy szerint a passziv technológiás rendszert venném,ha éppen ilyenben gondolkodnék

2011. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem venném.

Mármint oké, jó, meg szép, meg minden, de inkább kivárok. Fejlődik a technológia, lesz ez még jobb is... :)

2011. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az első írt igaz.


Annyival kiegészíteném, hogy nem mindenkinek fájdul meg a feje/szeme az aktívtól.


Illetve a passzív úgy tudom több fényt enged át, ez elég nagy előnyt (moziban Avatart néztem, 3D-nek 3D-s volt, de olyan sötét, hogy ez miatt nem is volt olyan gyönyörű a táj, szemüveg nélkül meg tényleg egy szép film volt)

2011. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!