Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megírni azt...

Miért nem tudom megírni azt az egy darab rohadt CD-t?

Figyelt kérdés
Ismét egy elektronikai problémával fordulnék felétek. Egész nap azzal szenvedtem, hogy CD-t próbáltam írni. (Hozzáteszem, a fájlok NEM írásvédettek!) Az első két CD-nél, amikkel próbálkoztam, addig minden simán ment, míg a drága Windows ,,előkészítette a fájlokat a CD-re írásra". Utána meg kiírta a gép, hogy ,,győződjön meg róla, hogy a lemez nem sérült-e / helyezzen be egy másik lemezt" - vagy valami hasonló. Oké. Meggyőződtem róla, hogy mindkét CD tiszta és karcmentes. Így sem írta rá a fájlokat. Most egy FRISSEN KIBONTOTT, tök új CD-vel próbálkoztam - másfajtával, mint az előző kettő. Ezt még csak nem is érzékelte a gép. Azt írta ki, hogy helyezzek be egy üres lemezt. (Ami ugye már bent volt.) Remélem, valaki tud megoldást a problémára, mert egyszer ezektől fogok megőrülni..
2011. dec. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is használj valami normális íróprogramot.

Pl:

[link]


Ha azzal sem megy, akkor cserélni kell az optikai meghajtót.

2011. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Renden, köszönöm. Remélem, úgy működni fog.. :)
2011. dec. 23. 18:39
 3/5 A kérdező kommentje:
*rendben (tudom, egyértelmű, hogy mit szerettem volna írni, de muszáj kijavítanom magam. (állandóan ezt csinálom))
2011. dec. 23. 18:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm, tényleg működött! :D
2011. dec. 23. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!