Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Processzor csere után NO...

Processzor csere után NO VIDEO INPUT-ot ir ki a monitoron, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindent úgy csináltam, ahogy az útmutatóban levolt irva, Intel pentium 4 2core duo socket lga775 3.0 GHz raktam bele, és Intel Celeron 1.6 GHz socket lga775 volt benne.

Mikor bekapcsoltam a gépet, a hűtő az ment rendesen, viszont csak az a felirat jelent meg, hogy NO VIDEO INPUT.


2011. dec. 26. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem indul az új proci.

vszleg a deszka nem bírja. Egy CMOS-reset helyre teheti, de erre nem sok az esély. Azért legközelebb igazán leírhatnád, hogy milyen deszkába próbáltad tenni a procit...

2011. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt a cmos resetet hogyan kell megcsinalni?
2011. dec. 26. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

sehogy nem "kell". Nem kergetnek kisbaltával az asztal körül, hogy márpedig csináld meg.

Egyébként meg RTFM, olvasd el az alaplap leírásában.

2011. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Figyelj, most nincs kéznél más gép, és sürgősen kéne. Megköszönném ha leirnád mit tudnék tenni.
2011. dec. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!