Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Újabban állandóan kikapcsol a...

Újabban állandóan kikapcsol a gépem mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Általánosságban szinte egész nap üzemel, használva van és úgy kb napi 3-4szer kikapcsol.(különösebb előjel nélkül)

Pontosabb információk annyi hogy most jött vissza szervizből az új modernebb monitorom és azóta csinálja(újból) mióta ez vissza lett kötve.


Fontosnak tartom leirni, ez az egész problémám egy hosszabb problémasorozat után jött elő újból.Az 5 éve tökéletesen szuperáló gépem aminek semmi ilyesmi baja nem volt, elvittem szervizbe mert elromlott a ventilátorom.Ott megcsinálták de úgy hogy közbe megsértette a szervizes az alaplapom igy az ki lett cserélve(valamilyenre). Hazahoztam bekötöttem kis idő múlva (egészen véletlenül) tönkrement a monitorom össze-vissza vibrált.Megint elvittem abba a szervizbe(mindent) hogy csináljon valamit mert ez igy nem jó.

Akkor mondta hogy valóban rossz a monitorom.(hazahoztam egy régi doboz méretűt) Azzal is rossz volt, megint vissza vittem a gépet és kicserélte a videókártyám és a tápegységem is (gondolom jó gyengékre).

Igy a régi dobozos monitorral amit hazahoztam elvoltam kb 3-4 hónapot úgy hogy minden jól működött.Most karácsonyra visszatért a jó monitorom amit otthagytam a szervizbe, vissza is kötöttem de nem tetszik ez hogy kikapcsolgat, már nagyon elegem van... :S Ezt mi okozhatja?

Annyit még leirok hogy ahogy kikapcsol az egész csak úgy tudom rendesen újrainditani hogy a monitor is bekapcsoljon hogy előtte áramtalanitok!

Én már gondoltam mindenre hogy a tápegység hibája vagy valami érintkezési hiba, vagy áramköri nem tudom mert az az érdekes hogy a régivel meg működött.


2011. dec. 27. 04:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék (épp most az előbb megint csinálta) hogy nem kikapcsol hanem kattan egyet és elmegy minden, talán újraindul nem tudom mit csinál ilyenkor... De a monitort nem lehet visszahozni úgy hogy ki-be kapcs és visszajön.Jöhet az áramtalanitás.
2011. dec. 27. 04:21
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a tápegység melegszik túl és akkor kapcsol ki. A tápban a ventillátor biztos, hogy jó?
2011. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem értek hozzá igazából semmi sem biztos.Lehet nem jó, abban szinte biztos vagyok hogy valami régi tápegység lett belerakva.Megy benne ventilátor mert kb 3-szor hangosabb mint a régi mielőtt elromlott.

Azért is tettem fel a kérdést mert már tele van a hócipőm cipelni folyton a gépem a szervizbe, de hazahozom és mindig egy újabb és újabb probléma merül fel.

2011. dec. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!