Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-os wifi probléma...

Android-os wifi probléma SOS?! Eddig hibátlanul működött, egyik napról a másikra ahogy kapcsolom be a wifit, pár mp múlva kiírja hogy "nem lehet hálózatot keresni" és kikapcsol.

Figyelt kérdés

Ez miért van? Nem állítottam el semmit. Mit csináljak hogy újra jó legyen? :( Mit állítsak be? LÉGYSZI SEGÍTSETEK már kb 1 hete ilyen, és biztos nem a nettel van probléma, mert sehol sem működik.

KÖSZÖNÖM:)


2011. márc. 1. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen, factory reset kell.
2011. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg leírnád, hogy milyen készülékről van szó, azzal nagyban segítenéd a probléma megoldását...
2011. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és ha azt megcsinálom, akkor elvesznek a képeim és a zenéim, szóval mentsem le őket külön?


ja bocsi, samsung galaxy 3-ról van szó.

2011. márc. 1. 19:31
 4/7 anonim válasza:
Megoldódott a factory resettel? Nekem is ugyan ez a problémám, de ha nem muszáj akkor nem "factoryzok" :D
2011. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, megoldódott:)
2011. szept. 11. 20:09
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem egy D Slide danew tablet pc-m van. És nekem is folyamatosan szétkapcsol a wifi! Hogy kell ezt a Factory rezetet csinálni? Hátha segít rajtam! Helló
2011. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem sony ericsson x peria x8-am van, és tegnap ugyan ez a problémám volt. Ezt írja ki,h nm lehet wifi hálózatot keresni!...

Érdekelni,h mi az a factory reset!??:$

Nm rég frissítettem a szoftvert rajta. Esetleg megint azt kellene?

Befolyásolhatja az,h mstanába sok mindent töltöttem le a marketről? Bár töltöttem le hozzá vírusírtót, és nm talált hibát!?

Légyszi írjátok meg,h mit csináljak vele!!

Köszönöm!!!

2011. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!