Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert ilyen lassu a netem?

Miert ilyen lassu a netem?

Figyelt kérdés

Kulfoldon vagyok most, egy itteni szolgaltatonal. Semmi gondom nem volt, egeszen tegnap elottig, mikoris hatalmas viharok voltak az orszagban, sok helyem aramkimaradas stb. Nalunk no para, de az internetem olyan lassu, hogy arra mar szavak sincsenek, azokat az oldalakat 1 ev mire megjeleniti, amik nem ilyen egyszeruek,mint a gyakori, bar azt meg elviselnem, de egy szam lejatszasa a youtubon 2ora, mire vegig megy.:( Egyebkent hordozhato netem van, most mar vihar sincs,problema megis van. Koszi,ha segitesz. Senkit se ismerek itt, ugyhogy az egyetlen szorakozasom az internet (volt).:(((( Ja meg annyi, hogy apumnak a gepen nem hordozhato van,de ugyanaz a szolgaltato, ha jol tudom es azzal semmi gond,meg a gepemmel se, csak a nettel es csak az enyemmel!


18L


2011. dec. 29. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk sérülhetett egy antenna aminek a közelében voltál és szolgáltatta a netet, viszont most már csak egy távolabbitól kap jelet ami miatt lassabb is. De ez nem biztos, csak elmélet.
2011. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!