Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem használtam el másfél...

Nem használtam el másfél doboz kis pillangót jövő szilveszterre el zárhatom nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.
2011. dec. 31. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha száraz helyen tartos akkor biztos nem.mondjuk egy szekrény aljában elfér :)
2011. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja elzártam szekrénybe ott úgy gondolom nincs pára.
2011. dec. 31. 23:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma már nem akarok ki menni hiszen már 8 óra óta kint vagyok fázok is minden majd legalább jövőre ennyivel kevesebbet kell venni.
2011. dec. 31. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a pirotechnikai eszközök dobozán is van lejárati dátum, nézd meg, a tiéden mi szerepel.


Másrészt tudd, hogy ezzel szabálysértést követsz el, az el nem használt tűzijátékot és petárdát azt hiszem január 5-ig le kell adni az árusítónál.


Harmadrészt ha már elteszed, tedd fém vagy vastagabb fa dobozba, esetleg olyan helyre, ahol gond esetén sem kaphat semmi lángra mellette. Nem mintha sok sansza lenne, hogy magában bármit is csinál, de jobb az óvatosság.


Végül, ha jövőre begyújtod, de nem akar égni, várj még vele egy percet, mielőtt megközelíted, mert akkor is életre kaphat, ha látszólag kialudt.

2012. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a 2. osztályba tartozó terméket egész évben lehet tárolni és felhasználni kormányrendelet.De tegnap még kimentem tehát nincs semmi pirotechnikai eszközöm.
2012. jan. 1. 14:32
 6/6 anonim válasza:
tavaly mi is pillangókat ékettünk az nagyon sok megmaradt és idén elhasználtuk öket és semmi baj nem történt:))
2012. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!