Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt napi 4-5 szál...

Terhesség alatt napi 4-5 szál 0,3 mg. Nikotin tartalmu cigaretta ugye nem károsithatja a magzatot? Terhességem előtt napi egy vagy másfél doboz 0,8-as nikotintartalmú cigarettárol csökkentettem ennyire.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szia!De árthat a babának!Én ahogy pozitívat teszteltem le is raktam a cigit(8 év után)!!Az a 4-5 szál cigi nem is kell neked!!Minek?Gondolj a babádra!Ő sokkal fontosabb,mint a cigi!Vagyis nekem fontosabb!:-)24 hetes kismama
2010. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Dehogynem károsítja! Még akkor sem lehetsz biztos benne, hogy nem károsítja a korábbi dohányzás, hogyha előtte abbahagyod...
2010. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
84%
Mérlegelj hogy mi a fontos, ne haragudj de elég dinnye vagy ha cigizel miközben van benned és ott fejlődik egy kisember. Inkább rágózz vagy egyél! Az úgyis kell a kisembernek. ;)
2010. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem használ,de több anyukát is ismerek,akik dohányoztak a terhesség alatt,és egészségesek a gyerekei.
2010. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Inkább térj át az elektromos cigire. Az szinte ártalmatlan. [link]
2010. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Kiegészítés: Még szoptatás alatt sem szabad semmi károsat ha kis vasgyúrót akarsz.
2010. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem még direkt jó is a babának. Hát mindenhol hallani hogy javasolják az orvosok annak is aki előtte nem dohányzott hogy most szokjon rá! A reggelt meg mindenképp egy deci házipálinkával kezd,
2010. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Legjobb barátnőm emiatt lett asztmás. De cigizz.
2010. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
nyugodtan ámítsd magad
2010. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
elektromos cigi jó ötlet! így legalább nem nassolsz helyette, ami szintén nem jó. a dohányzás abbahagyásával ugyanis eleve lassulni fog az anyagcseréd, szóval a terhesség miatt feltétlen szükséges tápanyag bevitel kivételével igen oda kell figyelned az evésre, ha nem akarsz bálna lenni! meg tornázz (kismamás dvd is van, rubint réka pl), akkor nem mennek úgy fel a kilók! mert az sem jó, ha lerakod a cigit, helyette eszel, ahogy valaki "okosan" javasolta, aztán meg azért lesz mindenféle bajod, mert túl sokat hízol!
2010. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!