Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen diktafont vegyek...

Milyen diktafont vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Hello,

szeretném tudni, hogy milyen paraméterek alapján válasszak diktafont magamnak? Levelezősként tanulok, ráadásul mérnöknek, meló mellett...igencsak hiányzik a magyarázó szöveg, amit egy könyv egyáltalán nem ad vissza, így kéne egy jó diktafon.

Úgy gondoltam, 20.000Ft-nál többet nem szánnék rá, bár nem tudom, ebbe az árkategóriába mi fér bele, ami használható is. Segítség kéne, hogy válasszak.

Előre is köszönöm.


2012. jan. 1. 15:20
 1/6 anonim válasza:
a mobilod nem tud felvenni? spórolnál vele
2012. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet, felesleges. Minden normális mp3 lejátszóban van diktafon funkció, az okostelefonok pedig még jobb minőségben vesznek fel, megfelelő alkalmazással.
2012. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgysem engedik használni.
2012. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

@15:30

Úgyse veszik észre. Beülsz az előadóban egy hangszóró alá, kiteszed a telefonod az asztalra, senki nem fogja észrevenni.

2012. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van androidos okostelóm is, csak nem tudom, azzal ennyire j a minősége a felvételnek. Van benne "diktafon", de nem tudom az jó-e, vagy le kéne szedni inkább egy alkalmazást hozzá?

Engedni engedik..azért kérdeztem rá :)

Diktafont meg azért vennék, hogy az egész napi (8-9óra/szombat) sulit bírja esetleges aksicserével,de a telóm is használható maradjon.

2012. jan. 2. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyári diktafon app hulladék, szedd le a HiFiCorder alkalmazást. Ha kikapcsolod közben a képernyőt, végig fogja bírni a napot a telefon is, a felvétel nem fogyaszt sokat. Vagy ülj konnektor mellé. :)
2012. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!