Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-mobile rendelés állapota?

T-mobile rendelés állapota?

Figyelt kérdés
Tegnap este átváltottam a Dominos kártyámat előfizetésesre honlapon keresztül. A rendelés állapota automatikusan "szállításra vár" lett. Akkor már nem is hívnak, csak átadják a futárnak?
2012. jan. 3. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem adnak senkinek semmit.

Az előfizetés nem kézzelfogható dolog.

2012. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

???

Elméletileg küldenek egy új kártyát. Legalábbis ezt írják a honlapon.

2012. jan. 3. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha rendeltél simet is.

Egyébként a dominós simed marad.

Nekem egy dominós sim van ugynígy 3 éve az előfizummal a telefonomban.

Telefonon kértem a váltást, annyit kellett tenni hogy ki kellett kapcsolni a telefont és újra be.

Onnan már előfizus volt.

Amikor a páromét váltottam át, akkor küldtek simet, de mondták hogy ne aktiváljam, bontatlanul küldjem vissza vagy vigyem be egy ügyfélszolgálatra. Ez három előfizu váltása volt egy időben a családban, és a párom egyet beaktivált mert nem tudta, így lett plusz még egy előfizu, amit elég macerás volt lemondani. 3 hónapig fizetni kellett a havidíját.

2012. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én csak annyit csináltam, hogy beléptem a saját oldalamra, ott rámentem arra, hogy átváltás előfizetésre, kiválasztottam a nekem megfelelő díjcsomagot, és kész.

Akkor most mi lesz?

2012. jan. 3. 12:01
 5/8 A kérdező kommentje:

Amikor belépek, akkor ezt írja:

"Domino-havidíjas átváltási folyamat elindult.


Tisztelt Ügyfelünk!


Ön elindította a Domino -> havidíjas átváltási folyamatot.

Kérjük, amennyiben kézhez kapja előfizetéses kártyacsomagját, annak aktiválása után, ezen regisztrációját a "Regisztrációm törlése" gomb segítségével érvénytelenítse. Ezután az új jelszavával - ami megegyezik a szerződéskötéskor megadott 5 jegyű számmal - regisztráljon újra, mint "Havidíjas előfizető". A régi regisztráció törlése előtt ezt nem tudja megtenni. Ameddig az előfizetéses kártyáját nem kapja készhez és nem aktiválja, telefonszámával és jelenlegi jelszavával tudja használni áruházunkat. (T-Mobile Webshop főoldal)



Amennyiben az átváltást havidíjas előfizetésre mégsem kívánja elvégezni, a "Regisztrációm megtartása" gomb megnyomása után ez az ablak nem jelenik meg többet."

2012. jan. 3. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben tényleg kapsz simet és az aktiválást követően a dominós megszűnik.
2012. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És akkor fognak még hívni, vagy nem hívnak egyáltalán, csak küldik?
2012. jan. 3. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A futár felhív mielőtt megy.
2012. jan. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!