Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgép illik...

Milyen fényképezőgép illik egy kezdőnek, remélem gyorsan kapok választ?

Figyelt kérdés
Lassan elballagok, és szeretnék fotógrafikus szakra jelentkezni, (nem sokat érhetek el vele, de az álmaim követem) és szeretném ha elmondanátok, hogy ez mennyire jó ez a fényképezőgép. 'Fujifilm FinePix S2950' Ezt néztem ki magamnak. Olcsó és még jó is. Mondanátok róla véleményt? Egy kezdőnek kell, csak! :)
2012. jan. 4. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is S szériás Fujim van.

Szerintem kezdőnek tökéletes.

Az alapokat mint a záridő, blende, expozíció,ISO stb... simán lehet vele gyakorolni és elsajátítani.

Bátran ajánlom!

2012. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nikon vagy Canon tipusu gépek között válogass inkább.Ezek olyanok mint az autók között a merci és az audi.De ha megelégszel egy opelel is,akkor bátran megveheted a kinézett masinát.
2012. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha fotóművészetire vagy hasonlóra akarsz jelentkezni, akkor minimum egy belépő tükörreflexes kell. A kompaktok nem tudják azt a kezelhetőséget visszaadni, mint akár egy filmes SLR.


Hobbinak támogatnám az említett Fujit, de tanuláshoz, munkához, profivá váláshoz nagyon kevés.

2012. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam szakközépiskolára elég lesz egy ilyen. Természetesen később amikor már nagyobb teljesítményt akarok akkor majd egy Canont, vagy Nikont veszek. De szerintem ez nekem addig még elég. Vagy nem? Olyan bizonytalan vagyok. :(
2012. jan. 5. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan hova jelentkezel?
2012. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most pontosan az iskola nevét kérdezed? :)
2012. jan. 6. 17:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Fontos infó az ügy szempontjából.
2012. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Békéscsabai Evangélikus:)
2013. jan. 27. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!