Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használ valaki nikon d3100 as...

Használ valaki nikon d3100 as dslr fényképezőt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 01:53
 1/4 anonim válasza:
Használok bizony, és nagyon szeretem. Egy kezdő, vagy inkább úgy mondom hogy nem profi fotós minden igényét kielégíti. Nyugodt szívvel mondhatom hogy vedd meg. Kezelő szervek menü, minden egyszerűen és korrekt módon van megcsinálva. Persze erre most a D90 esek meg D3 asok mondanák a magukét, de én nem vagyok annyira elengedve hogy millába legyen egy gép. Persze ha lenne miért ne vennék, na mind 1, szóval én nem tudok komolyabb negatívumot mondani. Annyi hogy a 18-55 kitt obi nem túl nagy eresztés, sőt inkább gyatra.
2012. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én 18-105 ös obival vettem.

szerintem jó gép!

2012. jan. 6. 00:06
 3/4 anonim válasza:

Igen, gyönyörű képeket készít, szeretem, hogy rengeteg beállításból választhatok, számomra csúcs.

Amatőr fotós

2012. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne itt kérdezd meg mert elfogult választ fogsz csak kapni. szakmai topikokat keress pl ph.n a nagy nikon dslr topik.
2012. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!