Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IP cím csere, váltás szavazásh...

IP cím csere, váltás szavazáshoz hogyan? Lent a többi

Figyelt kérdés
Van egy szavazás 24 óránként enged szavazni csak. Valószinűleg tartom, hogy IP címről nézik. Hogy lehetne megkerülni, ezt? Szeretnék minél több voksot leadni . :) És persze a saját gépemről
2012. jan. 5. 17:16
 1/4 anonim válasza:
én azt hallottam ha kihúzod az internet kábelt (ami csatlakozik a modemhez) akor új IP cím lesz de sztem ez nem jön be de egy próbát megér.
2012. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az nem veszélyes ?
2012. jan. 5. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

"én azt hallottam ha kihúzod az internet kábelt (ami csatlakozik a modemhez) akor új IP cím lesz de sztem ez nem jön be de egy próbát megér."


Ez csak akkor igaz ha a szolgáltató dinamikus címet oszt.

Statikus címmel nem megy.

2012. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gergoap ***** válasza:
Lehet letölteni olyan programot ha keresgélsz, ami elrejti az IP címed, vagy mindíg más címet ad meg bejelentkezéskor. Most meg nem mondom mi a neve... :-(
2012. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!