Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mien fényképezőt érdemes...

Mien fényképezőt érdemes venni? Ilyen cserélhető objektívest.

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá hogy melyik a jó. Nem akarok nagyon túl sokat költeni rá.
2012. jan. 6. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztázni kéne, mi az a nem túl sok. Ha jót akarsz venni, akkor mondjuk Canon 7D. De alapszabály, hogy amennyibe került a váz, legalább annyit érdemes beleölni az objektívekbe is. Ez után szerintem neked a Nikon D3100 vagy Canon 1100D vonal lesz reális, kezdetben egy 18-55 IS vagy VR kitobival, amit később kiegészítesz egy telével, vagy bagy fényerejű fixszel, esetleg vakuval. Attól függ, minek érzed szükségét.


Ha kevés a pénz, a vázon spórolj és az objektívbe ölj sokat.

2012. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem akarok nagyon túl sokat költeni rá"


Ha nem tudsz sokat költeni rá akkor miért akarsz olyan gépet ami 100 ezer fölött van? Először tanulni kellene egy 40 ezer körüli géppel.

2012. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én olympus e420 használtam de sajna el kellet adnom 45000ft-ért adtam ilyesmit vegyél használtan csak vigyél magadal valami hozá értöt is hogy ne egy agyon strapáltat vegyél ja és én ugy használtam hogy zenit obiektivet raktam fel átalakítoval igy nem kell meg veni a méreg drága obit de ez még atol is függ hogy, mit akarsz fényképezni mer enél a gépnél 2x-es szorzó volt tehát ha rá rektál egy 50-es obit az 100-as-nak felelt meg.
2012. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!