Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezhet olyan kémeszköz ami...

Létezhet olyan kémeszköz ami nem optikai jellegü képeket küld az adott vevő készülék felé?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok hogy egy fajta radarhullámmal működő, az adott belterületet pásztázva kép formájába látható az áldozat? (olyasmire gondolok mint a 4ds ultrahang)
2012. jan. 7. 10:21
 1/1 anonim válasza:

Hát nem tudom, egy kérdés? Miért "ultrahang" formájában akarod látni a szobát/személyt?


Válaszolva: nem hiszem, elvégre gondolj bele, hogy mekkora az a cucc amit az orvosok használnak kb 40 centire. Ha csak

nem egy TV-ben akarod elrejteni, szerintem nincs, de ez igazából pénz kérdése. Ha sok pénzed van úgy is megcsinálják neked, de nem tudom hol :)

2012. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!