Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális rajztáblát szeretnék...

Digitális rajztáblát szeretnék. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mármint mennyibe került, milyen márkájú, megéri-e az árát, és könnyen kezelhető-e. Nézelődtem a neten, de hát a hirdetésben ugyebár csak pozitívumokat hoznak fel. A legjobb az lenne, ha képernyős is lenne, de azok tízszer annyiba kerülnek.
2012. jan. 7. 21:14
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nekem van egy rajztáblám de már nem használom, nem is használtam sokat, mert sose szerettem (nem képernyős volt). Pár éve kaptam karácsonyra, ha jól emlékszem 20 ezer körül (de ebben messze nem vagyok biztos) volt. Sose szerettem, hogy nem láttam mit rajzolok, és vagy a kezemet kellett figyelni, és elgondolni, hogy most jól rajzolom-e azt, amit szeretnék... vagy, állandóan felnézni a monitorra, hogy hol tartok. A későbbiekben szeretnék digitális rajztáblát, de csak is képernyős jöhet szóba.


Nekem GENIUS márkájú volt. Annyi volt, hogy volt egy kicsit nagyobb, mint A4-es méretű lap, amire szabadon rajzolhattál (A rajzolható terület kb A4 volt, az a "kicsivel több" a gyorsgomboknak volt...). Volt hozzá telepítő CD, azt felhúztad a gépre, és már alkothattál is.


Én mindenképp a képernyőset ajánlom..., sokkal eredményesebb lehetsz vele szerintem...

2012. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!