Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fogyasztásmérőt vennék de nem...

Fogyasztásmérőt vennék de nem tudom jó lesz-e?

Figyelt kérdés
A*diban van most 3500-ért egy. De azt írja hogy max. áramfelvétel 650W!! Na most akkor ha én a 750W gépemet+monitor+hangfalat rádugom, akkor máris túlléptem? Vagy mondjuk konyhában is van ami többet eszik 650w-nál azt akkor hogy mérem meg??
2012. jan. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
3680 W
2012. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A géped biztosan nem fogyaszt 750 wattot. Viszont egy kenyérpirító vagy egy vasaló lehet, hogy kifut a 650-ből.
2012. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rádugod akkor elméletben túllépheti, noha a számítógép önmagában ritkán eszik 400W-nál többet, pontosabban csak időszakosan eszik többet. Monitor is 100-200W, a hangfal se sok, tehát várhatóan kibírná. De mondjuk egy 2kW-os olajradiátort már nem sűrűn. Egyébirán az émász pl ingyen ad kölcsön fogyasztásmérőt pár napra, szóval nemtom hol vagy ,de lehet ott is érdemes megkérdezni, mert alapból amúgy elég egyszer bemérni a dolgot, utána az nagyon nem változik.
2012. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3680 W


[link]

2012. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
VAK VAGYOK! :S 3-mast nem láttam az elején.. Azóta megvéve, már olvasgatom a manualt :)
2012. jan. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!