Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fényképezőgépet vegyem?

Melyik fényképezőgépet vegyem?

Figyelt kérdés

Az alapszitu az, hogy egy Nikon D3100-at szeretnék venni 18-105-ös kitben. Viszont egyik boltban sincs ez a kit készleten, szóval legjobb esetben is egy hónapot kell várnom mire vennék, ezt pedig nem szeretném. Ezért körül néztem a használtpiacon is, és még két esélyest láttam meg,a D90-t és a D5000-et. Mint tudjuk mind kettő komolyabb gép, főképp a D90, még ha régebbi is. Hosszú távra tervezek, szóval egyre jobban kezdek a D90 felé hajlani, az mégis csak egy felső-közép kategóriás cucc. Szerintetek melyiket lenne érdemes?


Mielőtt még valaki megkérdezné, miért csak Nikont soroltam fel: Canonból egyedül az 550D-t találtam érdemlegesnek, de az meg nincs normális áron, használható objektívvel.


2012. jan. 9. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A D90 és a D5000 közül szerintem a D90-el érdemesebb próbálkozni. De Canonos vagyok, csak hírből ismerem ezeket a gépeket. egy ismerősöm D90-es, sose panaszkodott rá.
2012. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha azok közül veszek akkor biztosan azt fogom. Csak még a nagy kérdés, hogy D3100 vagy D90...


Egyébként, ha megkérdezhetem neked milyen Canonod van?

2012. jan. 9. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 10D, húgomnak 500D, apámnak 1D mkIII. Régóta érik részemről a váltás, de én egy full frame 7D-t szeretnék, ami még nincs, így várok rá...
2012. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az szép kis gyűjtemény. :D

Én az 550D-n gondolkodtam egy darabig, de sajnos normális obival már 200 fölött jár az ára. :/

2012. jan. 9. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!