Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért világít (a led) az...

Miért világít (a led) az elektromos cigi, ha patronnal (szűrővel) lefele fordítom?

Figyelt kérdés

másik kérdésem meg az lenne, hogy mennyi aromát (hány cseppet) kell bele rakni a patronba?

(használati utasításba csak annyi volt leírva, hogy össze kell csavarozni a patront az aksival és kész....)


2012. jan. 9. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

1. azért világít hogy figyelmeztessen mert a használatiban is benne van hogy tilos szűrővel lefelé fordítva használni.


2.Semmilyen cseppet nem kell belerakni mert a patron nem utántölthető-de még az utántöltés kísérlete is tilos !

Ha valamilyen utántöltős szerkezetet kaptál akkor átvertek - reklamálj az eladónál.

Azt az egyet helyesen tudod hogy a patront összepattintod

az aksival és használatra kész.

2012. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

van mikor vízszintesben van és akkor is világít :D

most utánajártam neten [link] itt azt írják, hogy lehet után tölteni (Hány db ciginek felel meg 1 e-cigaretta patron?)

2012. jan. 9. 21:12
 3/5 A kérdező kommentje:
félre ne érts, nem kioktatásnak szántam, csak most tényleg nem tudom mit higgyek és mit ne :P
2012. jan. 9. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linket ezen én is sok újdonságot láttam.

De ettől függetlenül az én e-cigarettám használata szerint azt nem lehetséges utántölteni, csak a patroncserét írja lehetőségként.

2012. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mikor vetted?
2012. jan. 11. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!