Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A HP festék kazetta többszöri...

A HP festék kazetta többszöri utántöltése nem lehetséges, de megoldható, és a patron korlátlanul utántölthető! Hogyan kell ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
HP festék kazettákat legfeljebb egyszer lehet újra tölteni. A gyártó valamilyen eszközt helyez el a patronba, hogy a többszöri töltést lehetetlenné tegye.

2012. jan. 10. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"A HP festék kazetta többszöri utántöltése nem lehetséges, de megoldható"


Ugye tudod, hogy ennek a mondatnak semmi értelme?


A mai patronokban, tonerekben, kazettákban vagy egy chip, amin egyszer írható memóriába jegyzi a töltöttségi szintet. Ha lemerült jelzést ír bele, többet nem hajlandó felhasználni. Van, amit meg tudnak hekkelni, van, amit nem.

2012. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A 11.58 kör küldött válasz adóknak:Hapsikám/=csajszikám! A mondatnak mégis csak van értelme, ha már válaszoltál...Az az nem válaszoltál a kérdésre. Az az hogyan lehet - akkor mondjuk szakszerűen meg heckkelni a kazettát? Nos ez a kérdés.
2012. jan. 12. 07:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy HP, de milyen típusú? Nagyon sokféle van és nem egyforma a töltési technikájuk.

A másik kérdés: patron vagy kazetta? Mert az sem mindegy!

2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rendesen, az nem kazetta, hanem patron (így hívja szakma), ha típust is írsz (mert mint mondák már, sokféle van, s van ami nem hekkes) és ha eltalálod én melyiket tudom (3 hétig túrtam érte a netet!), megtudhatod tőlem Te is!
2012. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Valóban, szakszerűtlen volt a kérdésem. Azt nem tudtam hogy minden patron másképen kezelhető. Az én nyomtatók HP PSC 2355, a fekete 338 sz, a szines 343 számjelű! Kösz az eddigieket!
2012. febr. 4. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, én elsőre megértettem, biztos zseni vagyok.

Van ehhez a chiphez egy reseter,ami a chipet visszaállítja, mintha még sosem használtad volna.

[link]

Ha a te patronodhoz nincs reset, ne ess kétségbe, van más megoldás is. Veszel egy teljesen új, chip nélküli patron szettet, mondjuk innen, [link] meg hozzá tintát. Szerintem vegyél gumikesztyűt is, mert ha összetintázod magad, napokig nem jön le.

2012. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Hozzáértő választ itt kapsz az admintól: [link]
2012. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És még valami:nem az a fontos, hogy milyen nyomtatód van, hanem hogy az általad használt patronon milyen szám szerepel. A mikor a chipet vesszed/keresed, ezt a számot keresd!
2012. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt rendelhetsz kezdőcsomagot, amihez van útmutató, még az ovisok is megértik.
2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Upsz, bocsi,. a link lemaradt: [link]
2012. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!