Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell üzembe helyezni...

Hogyan kell üzembe helyezni egy routert?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy TP-Link TL-R460 Router-t és összedugtam, és nem tudom hogy kell üzembe helyezni. Annyit tudok hogy a böngészőbe be kell írni az IP címet és bejelentkezni. Utána nem tudom hogyan tovább. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 11. 19:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mihez? A kereséshez? Googlee neked is a barátod nem?

Rá kell cuppanni a netre és keresni, keresni, keresni, amíg meg nics, amit keresel...

De itt van, tessék!

[link]

2012. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Már próbáltam Google-t és mindent megnéztem de nem működött..
2012. jan. 12. 18:02
 23/24 anonim ***** válasza:

A következőt nem értem:

Hogyan került hozzád a MODEM? Nálam szerelő jött, hóna alatt a modemmel, összekábelezte, odaült gépemhez, telefonált, bediktálta a MAC címet és a modem egyedi azonosítóját (enélkül nem fog menni!), és úgy ment el, hogy működött a kapcsolat.

Semmiféle jelszóra és egyebekre nincs szükség, egyedül a modem azonosítóira telepítéskor.

Nálad hogy van ez?

2012. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 norberto79 ***** válasza:
Ha belépsz az admin felületre a MAC CLONE-t ejtsd meg. A Wan legyen dynamics. Persze ezeket ugy állitsd hogy csak csupaszon a gép legyen a routerre kötve, ezek után kihuzod mindkét eszközt, összekötöd a modemet a routerrel a router marad a gépbe csatlakozva. visszadugod a modemet megvárod míg szinkronizál max 1 perc visszadugod (áram alá) a routert is vársz egy picit, esetleg ujitsd meg a pc hálózati beállításaid vagy most inditsd ujra a gépet. Ha minden igaz van neted, ha nincs dugjad át a wanbol a égy közül valamelyik sima lan portba...
2012. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!