Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most fogok venni egy routert...

Most fogok venni egy routert de fogalmam sincs hogy hogy kell üzembe helyezni. Szóval ehez van valami utmutato vagy hivnom kell egy szakembert aki megcsinálja nekem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell lennie mellékelve rajzos útmutatónak, hogy mit hova csatlakoztass, leírásnak hogy milyen teendők vannak a konfigurálásnál, jobb esetben még egy okos telepítő is jár a driverhez, ami végigvezet a telepítőn és konfiguráláson és neked csak a next-re kell kattintani, és adatokat megadni.


Szerintem laikusként is ezekkel meg lehet csinálni.

2011. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Ha hajlandó vagy olvasni, akkor nem kell senkit hívnod.

Itt egy remek kis leírás a dologról:

[link]

Még arra vigyázz, hogy nem ne kapásból a legolcsóbbat vedd meg.

2011. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 legendavagyok01 ***** válasza:

Van útmutató. Ha nincs külön papíralapú, akkor valószínűleg a cd-n lesz pdf-ben.

Egyébként elég egy kaptafa az egész, nézelődhetsz előre:

[link]

2011. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

"jobb esetben még egy okos telepítő is jár a driverhez"


Router -hez mióta kell driver? :D


A CD csak a konfigurációt segíti meg, de én nem csipázom. Túlságosan felületes a beállításokban. Sok gyártónál még a WI-Fi biztonságra sem terjed ki a figyelme. (Ezért lehet sok nyílt magán Wi-Fi -t találni a városban :) )

Jobb ha a Webes felületet használod, illetve szokod meg, úgy nem kell CD-vel bíbelődnöd, sokkal részletesebben tudod beállítani az eszközt, és ez legalább bármilyen Operációs Rendszer alól működik, nem úgy mint a CD.

2011. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!