Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Renault Megane I tolató...

Renault Megane I tolató lámpái folyamatosan világítanak, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy 2002-es Renault Megane, amin jelenleg a gyújtás ráadása után azonnal világít folyamatosan mindkét tolatólámpa - a gyújtás elvételéig. A gomba ellenőrizve lett, nem az hibás. Az igazság az, hogy már napok óta így közlekedtünk vele, mire ismerősök szóltak.... Egyszer előfordult, hogy hátramenetbe kapcsolás után csípős szagot éreztünk az autóban, és a magnó felől pici füst szállt fel. A magnót kivettem (gyári volt benne) de azon semmi hibát sem szagot nem tapasztaltam, és a mögötte lévő kábeleken sem. Közben egy cd-s lejátszó került bele, gond nélkül működik. Esetleg elszállhatott valamelyik relé? De ha igen, melyik (azonosító szerint)? Villamossági ismereteim vannak, de az autóvillamosság nem a területem... Várom a válaszokat. Üdv.
2012. jan. 11. 20:07
 1/2 norberto79 ***** válasza:
Viddel autovillamosságihoz valószínű beégett vagy kiesett a tolatólámpakacsoló. Akkor lehet téged láttalak 1 hónapja? :-) Bács megye
2012. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, bocsi, csak közben átraktam a kérdést az autó kategóriába, azért csak most látom, hogy ide is jött egy válasz:))


Nem engem láttál Bácsban, mert vasi vagyok és mostanában nem jártam a megyén kívül:)


A tolatólámpakapcsoló azonos a gombával, amit felül írtam (a zsargon így nevezi), tehát az jó, vettem egy újat, azzal is próbáltuk, nem az a baja. Valszeg testel valahol.

2012. jan. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!