Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asus VH222 LCD monitor?

Asus VH222 LCD monitor?

Figyelt kérdés
van egy ilyen monitorom és megnyomtam az auto ajust gombot vagy mit és eltolta a képernyőt jobbra ugy 3 cm-rel és hogy tudnám visszaállítani probáltam más felbontást vesszahuzni de akkor sem jött össze meg megint hossszan megnyomogatni azt az anti-adjust gombot stb.. nem sikerült:S valahogy vissza lehetne állitani a képernyőt
2012. jan. 11. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
ja VH222D-és azt lehagytam eddig nem volt vele semmi gondom
2012. jan. 11. 20:49
 2/4 anonim válasza:
nekem is ilyen van de nem tolja el ugy nálam a képet probáld meg frisiteni a videó kártyát meg keres valami resset menüt a monitoron vagy az hogyposition a monitor menübe és ott probáld meg ha nem sikerül akkor nincs több ötletem
2012. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kutyus70 ***** válasza:

Nagyon remélem, hogy azóta megoldódott, de azért hátha valaki hasznát veszi még:


Nekem is ilyen moncsim van, egyszer nekem is ezt produkálta, és egyetlen dolog segített. Letelepítettem a videokártyám driver-ét, újraindítottam a gépet, driver-t újratelepítettem, és helyreállt. Azóta szerencsére nem csinálta ezt többet. Amúgy azóta sem értettem meg, hogy pontosan mi köze is volt a videokártya driver-nek a monitorhoz, de ezek szerint mégis volt valami köze.

2013. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi gondolom nekem is valami ilyen gondom lehet, de hát én addig nyomkottam a monitort meg indítottam újra a gépet amíg helyre nem állt de mostmár nagyon vigyázok hogy meg ne nyomjam azt a gombot.
2013. aug. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!