Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a telefonomon?

Miért nem működik a telefonomon?

Figyelt kérdés
Miért nem működik a telefonomon a 0.facebook? T-mobile-os vagyok most töltöttem pénzt a telefonomra, mert azt hallottam hogy csak úgy működik, ha van rajta minimális pénz(de nem veszi le). Regisztráltam is, elküldte sms-ben... de valamiért nem jó... Sony Ericcson x10 Minim van.
2012. jan. 13. 18:14
 1/5 anonim válasza:
Nem kell regisztrálni ahhoz és pénz se kell .. Alapból mennie kell a 0. facebooknak. épp ezért. mert ingyenes..
2012. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mobil internettel vagy wifivel kapcsolódnál? Mert valamelyik kell hozzá, függetlenül attól, hogy ingyenes.
2012. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 0.facebook januártól megszűnt nem?
2012. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát wifis a telefonom, de így, hogy 30as vagyok elvileg fel kéne rá engednie...

A barátnőm is 30as és őt felengedi.

2012. jan. 14. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

A WiFi az vezeték nélküli internet, amihez a telefonod a benne lévő vevővel képes csatlakozni. Ebből a szempontból tökmindegy, hogy milyen előfizetésed van! Az inkább lényeges, hogy amilyen hálózathoz csatlakozni akarsz, annak van-e jelszava, ill. hogy mi az? Először csatlakoznod kell az internetre (vagy mobilnettel, vagy egy WiFi hálózatra), és utána tölthetsz be bármilyen oldalt.

2. voltam.

2012. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!