Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvileg van a telefonomon...

Elvileg van a telefonomon e-book olvasó. Hogy tudok rá feltenni e-book-okat? Milyen formátumban, vagy hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

t-mobile vairy text 2-m van.


Bocsi, ha hülyeséget írtam!


2011. dec. 25. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
PDF formátum amihez Acrobat Reader szükséges.
2011. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem telefonban van, hanem külön e-book olvasó, de gondolom, hogy a pdf az a telefonon is jó lehet... Ki kéne próbálni. txt még esetleg.
2011. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pdf formátumban van, hogy tudom áttenni txt-be?

2011. dec. 25. 12:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azt valószínűleg sehogy.

Ha txt-ben lenne, azt ki tudod nyomtatni pdf-be, de fordítva... erre nem ismerek módot. (Valaki nálam okosabb persze attól még ismerhet. :D)

2011. dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

keverjuk a szezont a f@szommal...

:)))

ekonyv olvaso olvassa a sajat ekonyv tomoriteset...

pdf-et olvassa a reader...

doc.format vagy txt/t olvassa a word/open office

ezekben a formatumokban talasz konyvet a neten,DE...

ha ekonyv forma,akkor ugy is marad,nem olvassa mas...

pdfet nem tudod kinyitni,konvertalni...

txt/wordbol tudsz pdfet csinalni,akkor viszi a reader...


mi lenne,ha olvasnatok is egy kicsit,mielott nekiestek az "okostelefonnak" mint vak a csengonek???

2011. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De nem az volt a kérdés, hogy milyen programok milyen formátumot készítenek/ismernek fel, ezt mi is tudjuk, köszönjük szépen.

A kérdés az volt, hogy a TELEFONJA vajon melyiket fogja tudni megnyitni. (Nyilván a telefonon is program kell hozzá, de ha tudná, hogy mi van rajta, nyilván nem teszi fel itt a kérdést...)

Én erre írtam, hogy - a saját e-book reader-em példáján - próbálja meg a pdf-et, mert szerintem azt tudnia kell, hogyha már elvileg a telefonján van e-book olvasó... Magyarul úgy gondoltam, töltsön fel egy pdf fájlt, és nézze meg, hogy megnyitja-e.

Azt én is tudom, hogy a gépen acrobat reader nyitja meg a pdf-et...

2011. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!