Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számitógép dvd író jában a...

A számitógép dvd író jában a lézer nél van 2ö kiss potméter a szalag kábelen azok mire szolgálnak?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2012. jan. 13. 19:31
 1/5 norberto79 ***** válasza:
nehogy eltekerd !!! ezt csak a legvégső esetben szokta állitani nagyon miniálisan a fej áramát állítja ha esetleg már nem olvasná a lemezt, de ez csökkenti a dioda élettartamát.
2012. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erregondoltam énis mert már a dvd lemezeketnem olvassa be de 2van mind a kettö ugyan azt szolgálja van másik irom de nem akarom kidobni ha azok állitásával javulhat
2012. jan. 13. 19:59
 3/5 norberto79 ***** válasza:
azért van kettő mert egyik a cd olvasóhoz tartozik a másik meg a dvd-hez! a lencse tutira tiszta? lemez felpörög?
2012. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze néztem sepor se karc nagyitóval néztem 5éves már az a dvd iró
2012. jan. 13. 20:34
 5/5 norberto79 ***** válasza:
persze csak általában nem derül ki hogy melyik melyik iodához tartozik illetve merre növeli merre csökkenti az áramot ezért csak fél max 1 mm rel tekerd valamelyiket valamerre majd próba, ha nem javul mégegyszer annyit ugyanarra ha akkor sem akkor állitsd vissza kiindulásra és másik irányba próba, ja persze össze kell jelölni mielőtt kezded. Hajrá.
2012. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!