Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom rácsatlakoztatni a...

Hogy tudom rácsatlakoztatni a SAMSUNG SMART TV-met a pc-re? Milyen kábellel?

Figyelt kérdés
esetleg tipp?? előre is köszi!
2012. jan. 13. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Már olyan sötét van, nem látom milyen videókártya (vagy milyen csatlakozó van rajta), illetve milyen típusú tv?
2012. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
UE32D5500 32 colos, full HD, LED TV :)van egy olyan hely h PC IN, azt emgtaláltam, csak nem tudom milyen kábellel tudnám összekötni és h az kb mennyibe fáj?
2012. jan. 13. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:

PC bemenet (D - Sub)


Sima VGA apa-apa kábel.

Lehet hogy másként is össze lehet kötni de a videókártyártya típust nem tudtam kihúzni belőled.


[link]

2012. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 lehetőséged van a videokártyádtól függően:

- VGA (D-SUB) - VGA (D-SUB)

- DVI - HDMI

- HDMI - HDMI

A D-SUB csati a régebbi kártyákra jellemző, a DVI és HDMI az újabbakra. Ha van lehetőséged, akkor vagy DVI vagy HDMI kábelt használja, mert azok digitális jelet továbbítanak.


Egyébként ez egy LCD TV amiben LED háttérvilágítás van.

2012. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Intel(R) Q965/Q963 Express Chipset Family
2012. jan. 14. 23:20
 6/7 A kérdező kommentje:
erre milyen kábel?? a tv-n van HDMI :) akkor a gép elbírja a DVI-t??
2012. jan. 14. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor írd le az alaplap típusát, mert a chipset típusából nem derül ki, hogy milyen csatlakozó van rajta.

Egyébként ez egy közel 6 éves integrált videokártya, ami nem hiszem, hogy nagyon elbírná a FullHD videókat.

2012. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!