Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott a mikrofonom?

Elromlott a mikrofonom?

Figyelt kérdés
Egyik nap hazajövök és beszélni akartam az ismerősömmel, de nem működött a fülhallgató mikrofon része.Próbálgattam beszélni skypon a barátommal de nem ment. bekapcsoltam egy zenét és azt viszont hallotta mi lehet a gond? segítség
2012. jan. 15. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem romlott el.

A felvteli eszköz a keverőre van állítva. Állítsd mikrofonra.

2012. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ezt hogy csináljam meg?
2012. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ott az "alapértelmezett windows hangeszköz" helyett felül Soundmax HD Audio I, alul pedig Soundmax HD Audio O. És csak ez az egy választási lehetőség van mindkettőnél! De most fogok kiírni egy új kérdést én, is megköszönném ha megnéznéd! Igazából én ts3-on szoktam lenni, ott sem megy, de skypon se működik.. :/ Előre is köszi.

itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..

2012. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs választék a beállításnál, akkor menj a vezérlőpult , Eszközkezelő menübe

ott keress audio eszközt ami sárgával van jelölve.

[link]

2012. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!