Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tükörreflexes fényképez...

Milyen tükörreflexes fényképezőgépet vegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kezdő fotós vagyok és szeretnék áttérni igazi tükörreflexes gépekre, de nem túlzottan értek hozzájuk, ezért segítséget szeretnék kérni.

kb 80 e Ft a keretem egy használt gépre, obival, de nem tudok dönteni, nem tudom mit lenne érdemes vennem.

Gondoltam 300D-re (több obival), 350Dre, 20D-re, és nagyon vonzó még a 400D.

Ezek közül melyiket ajánlanátok? (vagy esetleg mást)

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. jan. 17. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A 20D lóg ki a sorból, az egy régi, de profi használatra készült gép. Két tárcsája van, ami elég gyors kezelhetőséget tesz lehetővé szar körülmények között is. Szívós magnézium váza van, ami cseppálló, elég jó az AF rendszer, de ebben még nincs élőkép (mondjuk a többiben sem, amit írtál). Nincs továbbá szenzortisztítás sem, de ezt talán túl lehet élni. Ha tudsz 20000 expo körül 20D-t szerezni, én azt választanám. Az egyetlen hátránya, hogy 2 MP-el kisebb a felbontása, de én már a 10D 6 megapixeléből is szép A4-es fotónyomatokat készítettem...
2012. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mikor kerestem akkor én is a 350D 400D és a 20D közt keresgéltem. 300D felejtős.

350 és a 400d picit a felbontásban, (hajszlnyit) és a szenzortisztításban tér el számottevően. Persze van néhány kissebb részlet is de nagyjából ennyi. Végül is 400D-t vettem, de az ár miatt. ( sikerült jó áron jót találni ) Ha 350D-t találok akkor most azt faszázom szénné. 20D-t fotósok veszik. Szóval abban több lehet a kilóméter de ez nem szent írás.

2012. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!