Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Nicegirl01 kérdése:

Hogyan tudom beállítani a megfelelő fényviszonyokat hogy a sötétben is szép képet készítsen?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy GSM MMS vezeték nélküli riasztó rendszert!

Kerestem benne a megfelelő fény beállításokat de csak fényerőbeállítás és kontraszt van benne!

és amikor kiprobáltam a kép elég csúnya és felismerhetetlen!


2012. jan. 18. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Infra megvilágítás kell, ha kevés a fény, állíthatsz amit akarsz.. (avagy: infrakamera)
2012. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van rajta és be van kapcsolva,de így sem igazi a kép benne! -.-" :S
2012. jan. 18. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor kicsi az infrateljesítmény, azaz túl nagy a terület, amit be kéne világítania.
2012. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
6 méter hatótávolsága van,emiatt nem értem mit lehetne még csinálni! :\ de köszönöm a segítséget! :)
2012. jan. 18. 20:46
 5/9 norberto79 ***** válasza:
linket ismertetőt tudnál küldeni hogy mi is ez. Egyébként beltéren használod?
2012. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen! :)

[link]

2012. jan. 18. 20:49
 7/9 gergoap ***** válasza:
Valószínűleg kicsi a felbontása, ilyen kamerákkal soha nem tudsz "normális" képet készíteni.
2012. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"6 méter hatótávolsága "

Nem kell mindent elhinni, ez sok másra is igaz, pl. WIFI 30m, aztán tudod igazából mennyi lehet?

2012. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hogy mennyi?

árra gondolsz?

2012. jan. 20. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!