Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú hangfalat...

Milyen márkájú hangfalat vagyek vagy milyen hangszorót?

Figyelt kérdés
Mármint olyanra gondolom amelyik megfizethető.
2012. jan. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Logitech x230 - 2.1

Logitech x530 - 5.1


Nekem a második volt, imádtam, vannak ismerőseim akiknek az első van, imádják. Megfizethető. Az 5.1est már szerintem 20 ropi körül lehet kapni a Tescoban, Auchanban, Corában, MediaMarktban, Saturnban.

2012. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Click0218 válasza:
nam olcsóbb minőség is nekem pl a genius home theater 3200 van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. bár ez már nem kapható de újabb verziói igen és ha lecserélem valószínűleg ugyanennek az ujabb változatát venném mert otthoni célra kiváló és ráadásul jól is adja vissza a hangokat.
2012. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy segitettetek ennél most nekem komolyabb van :)

Beépíthető hangszoróra gondoltam :D

2012. jan. 21. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
És ezt nekünk a kisujjunkból kellett volna kiszopni, vagy mégis honnan? Meg azt hogy mi neked a megfizethető? B@szódj meg akkor a hangfaladdal együtt:D
2012. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D:D:D

xD

Hát valami közepes árkategori .

Meg hogy mleyik a jo márka szerintetek arra lennék kiváncsi.

2012. jan. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!