Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kell-e ma a 64 bites Win7....

Kell-e ma a 64 bites Win7. Kérdeztem már rólla ezen az oldalon sokat, de még mindíg nem tiszta előttem, hogy mit csináljak. Érdemes 64 bites OP rendszert fel rakni?

Figyelt kérdés
Elősször is elég 64 bites W7 hez 4G ram?Futni fognak a régebbi 32 bites szoftverek pl.2001 utáni játékok?És sokat hallom ,hogy pepecses mert csomó új illesztő programot és drivert kell föltenni hozzá ez igaz,hogy nagyon pepecses?
2012. jan. 21. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben újabb, erősebb géped van (64bit-es proci és min. 4 GB RAM), úgy jobban jársz a WIN7 64bit-el.

A játékok nagy része fut rajt.

Illesztőprogramokkal pedig kevesebbet kell foglalkoznod mint a régi XP-n.

2012. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Azt csinálsz amit akarsz.

Általában érdemes, ha a géped képes futtatni.

Elég. ( [link] )

Fognak futni.

Ez talán igaz volt 3-4 éve. Gyakorlatilag nincs különbség 32 és 64 bites driverek támogatottságában.

2012. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2012. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Írtátok ,hogy nem kell foglalkozni sokat az illesztő programokkal ezalá a drivereket is értitek.És ha én egy teljesen új gépet összerakatok és megmondom,hogy 64 bites W7-et kérek akkor nekem már 1 általán nem kell ezekkel foglalkoznom ugye fölraknak mindent?
2012. jan. 21. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Illesztőprogram=driver

Pontosan annyit kell vele foglalkozni, mint a 32 bites esetén.

2012. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi.Bocsi én is tisztában vagyok 1ébként azzal,hogy Driver=Illesztőprogrammal most valamiért ezt mégis külön írtam.És köszi még 1X
2012. jan. 21. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!