Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az ipad (apple) hasznos...

Skate girl kérdése:

Az ipad (apple) hasznos szerintetek? Jobb mint 1 laptop? Sok mindent tud?

Figyelt kérdés
ha valakinek van ilyene, akk légyszi írjátok le mits szerettek benne, és mit nem. engem mondjuk elsősorba az érdekelne, hogy tud-e annyit mint egy laptop, és érdemes lenne e lecserélni a laptopomat? ez telefon id egyben?
2012. jan. 22. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

én annyiban vagyok biztos, hogy nem telefon is egyben. de a vélemények engem is érdekelnek.

ja 1. vagy 2. generációs iPad-ről van szó?

2012. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a laptopot sem teljesítményben, sem funkcióban nem közelíti meg. De nem is arra való. Ha választani kellene inkább egy normális laptop. Jobban megéri.
2012. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iPad nagyon imponáló, aranyos ketyere, gazdagoknak. Akinek van fölös 200 ezre, az inkább vegyen egy normális laptopot, vagy akár asztali gépet, de ne iPadet! Ha valakinek van rá pénze, az persze, vegye meg. Nagyon szép képe van, jókat lehet rajta játszani és videót nézni. Nem is foglal sok helyet. Ellenben nagyon kivinni nem szoktál utcára, dísznek tök jó. Én szeretem az Apple-t, van iPhone-om, és iPod Touch-om (igen, gyökér vagyok hogy mindkettő van, de elsőként kaptam egy iTouch-ot, majd mikor iPhonet-t vettem már nem adtam el), viszont az iPad-et baromságnak tartom. Egyszerűen semmivel nem tud többet mint egy telefon, csak legalább nem tudsz vele WiFi vagy 3G nélkül telefonálni. Persze van aki megteheti, ők általában unalmukban költenek ilyenekre. Az iPad nem a magyar átlagember pénztárcájához lett igazítva, hanem az újgazdag amerikaiakéhoz. Én nem ajánlom, hogy iPad-et vegyél laptop helyett, de persze ez a te döntésed.
2012. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. generációs
2012. jan. 22. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy "nagyon mobil" készülékre van szükséged akkor iPad. Bárhova magaddal tudod vinni, tulajdonképpen bármilyen alkalmazást találsz hozzá amit laptopon használnál és az akksija is nagyon bírja.

Ha nem akarod hurcolászni akkor laptop.

Nem telefon, de tudsz vele telefonálni is Skype-on keresztül.

2012. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!