Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hobby szintű gravírozáshoz...

Hobby szintű gravírozáshoz milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hobby szinten űzöm a gravírozást, főként üvegre, fára, bőrre. Elromlott a kis kézi gépem(márkáját nemtom mert lekopott :D) de amúgy sem volt 1 erős masina. Szeretnék venni 1 újat. A dremmel 300 nagyon jó gép, tudom, de nagyon drága, 30k-m nincs erre. A dremmel 290-re azt mondják, hogy mivel nem forog, hanem kalapál, így töri az üveget.

[link]

[link]

Ezt a 2 gépet néztem, hogy esetleg alkalmas lehet a feladatra, és erősebb is mint a kis kéziek. A másodikhoz talán az 1 hajlékony hosszabbító, hogy precízebb legyen, jól játom? Mennyire megbízhetóak ezek a dolgok? sajnos maximum 10 ezer van a gépre, de nem szivesen érem már el azt az árat se :S


Köszi!


2012. jan. 23. 16:22
 1/1 fúróferkó ***** válasza:

A forgó turbógép jobb ha fordulatszám szabályzós,min.30 ezres fordulattal.Univerzálisabb munkákra is lehet használni.

Nekem volt vibrációs gépem is,jó VIDIA heggyel használtam,nem törte az üveget.

A hosszúéletű ,jó szerszám az sajnos nem olcsó.

Ha kevés a pénz akkor meg kell elégedni a tudásával is,korlátozott,felhasználás,silány befogófej,nem bővíthető külömböző tartozékokkal,nem lehet majd hozzá szerszámokat kapni.

2012. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!