Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vegyek?...

Milyen mosógépet vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elromlott a 10 éves indesitünk. Elöltöltős volt. 3-an vagyunk, mert a férjem külföldön dolgozik. Tehát két pici gyerek és én. 2 naponta megy a mosógép.

Természetesen nem akarok méreg drágát, de dönteni sem tudok, mert nagyon hirtelen jött és gyorsan kell a másik.


Melyik a legjobb ezek közül?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. jan. 3. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened hogy mik az elvárásaid.

Látom linkeltés keskeny gépet, szárítóst, gyerekzárast és miegyebeket is.

Írd fel egy lapra hogy mit szeretnél.

Pl gyors centrifuga, mosási töltet, gyors program, szárítás vagy ami neked fontos, és az alapján könnyebben ki tudod választani a megfelelőt.

Pl a gyerekzárat nekem a két gyerek 3 évesen 15 perc alatt megtanulta kikapcsolni, szóval egyéb hasznos funkciót helyeznék előtérbe.

A súlyautomatika pl. egy hasznos dolog, ha gyakrabban mosol kevés holmit a gépben.

A Fuzzy logika is hasznos segítség ha nem szeretnéd hogy a gép agyonmossa a ruhákat, illetve a mosási hatékonyság osztály minél előrébb van az ABC betűi között.

A centrifuga hatékonyság is lényeges ha nem szárítós gépet veszel és pl. panelban laksz, mert a "D" után még sokáig kell szárítani.


[link]

2012. jan. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon alap INDESIT elöltöltős mosó-szárító van, semmi automata tudomány, tekerő kapcsolós, 9 éve mos és télen szárít is, panelben lakom.
2012. jan. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

én ezt vettem meg a két ünnep között (a mienka akkor ment tönkre)

[link]

de ezeket nézegettem még: [link]

[link]

[link]

2012. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi... jó hogy mutattad, mert még mindig nem vettem meg és nem is tudom milyet vegyek. Tényleg tanácstalan vagyok. Már a szerelőt is kérdeztem, hogy milyet vegyek :D
2012. jan. 12. 18:16
 5/6 anonim válasza:
amit vettem (az első link)szerintem nagyon jó választás volt. teljesen meg vagyok vele elégedve. nagyon szépen mos :) és mintha kevesebb vizet használna mint a régi (de lehet, h ezzel most hülyeséget mondok - nem értek hozzá)
2012. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt rendeltem meg:


[link]


Nagyon várom már :)

2012. jan. 13. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!