Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elemtöltőt érdemes venni?

Milyen elemtöltőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkumlátor töltő a neve; Varta, Energizer és Duracell.


Ezekben megbízhatsz.


Ami még fontos, csak párosával tölts elemet. Általában ezekben 4-6-8 hely van, csak párosával(2esével) töltsd fel az akkumlátorokat.[nem elemnek hívják attól, hogy úgy néz ki]

2012. jan. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha akkuval veszed akkor inkább ezekből válassz:


Eneloop

Sony CycleEnergy Blue

Sanyo Eneloop

Varta Ready2use

Panasonic Infinium

Ansmann Maxe Plus

GP ReCyko

2012. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkumulátortöltő! Köszi mindkettőtöknek. :)
2012. jan. 28. 17:44
 4/11 gergoap ***** válasza:
A lényeged kihagyták: olyat vegyél, amelyiken van lemerítő funkció. Sajnos elég kevés ilyen van a piacon.
2012. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az miért jó?
2012. jan. 29. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Az miért jó?"


Nem jó.

Amiket felsoroltam azokat nem kell meríteni.

A listában szereplő akkukhoz van töltő.

Tehát a töltőt is megveheted külön.

2012. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gergoap ***** válasza:
Ajánlom, hogy kicsit olvassatok utána a témának, ha rám nem hallgattok! Minden akksit le kell meríteni, mielőtt feltöltöd. A memória effektus végett (minden NI-MH-nek van memória effektusa, mégha azt írják, hogy nincs is) egyre csökkenni fog a kapacitásuk, ha nem meríted le. Magyarán: fél éven belül cserélgetheted az akksikat. Az én akksiaim 5-6 évesek, azt hiszem nem kell komment...
2012. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"gergoap válasza:


Ajánlom, hogy kicsit olvassatok utána a témának, ha rám nem hallgattok! Minden akksit le kell meríteni, mielőtt feltöltöd. A memória effektus végett (minden NI-MH-nek van memória effektusa, mégha azt írják, hogy nincs is) egyre csökkenni fog a kapacitásuk, ha nem meríted le. Magyarán: fél éven belül cserélgetheted az akksikat. Az én akksiaim 5-6 évesek, azt hiszem nem kell komment..."


4 éve töltök hetente kétszer Eneloopot. Nem merítem. Ha félig van, ha háromnegyedig, vagy akárhogy, rátöltök. A Recyko ugyanígy, csak azt 2-3 hetente és 2 éve ugyanolyan jók.

Van még egy páros Recyko amit 2 havonta bedobok a töltőbe ha kell ha nem. Ezek is elmúltak két évesek. A lapotopom egerében üzemelnek.

azt hiszem nem kell komment...

2012. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gergoap ***** válasza:
Csodálkozom azon, amit írsz, ilyet még nem tapasztaltam. Eneloophoz még nem volt szerencsém, de az is NiMh, ha jól tudom.
2012. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!