Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtató márka a...

Milyen nyomtató márka a legjobb, és amihez a tintapatron is olcsó?

Figyelt kérdés

2012. jan. 29. 10:53
 1/4 anonim válasza:
Árukereső.hu-n kezdheted az árak összehasonlítását :) Én a helyedben belevezetném a típusokat és árakat egy excelbe hogy átláthatóbb legyen melyik éri meg a legjobban. HP szerintem közel áll az elképzelésedhez. Szempont lehet még az is melyiket egyszerübb töltetni.
2012. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Canonhoz drága a patron. Után gyártottban is.

Viszont tölteni lehet, de Windows alatt figyeli a tintaszintet és egy idő után letiltja.

Linux alatt meg nem foglalkozik vele és csak nyomtat, amíg van benn tinta és újra nem töltöm.

2012. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb a patron akár eredeti akár utángyártott és tölthetőek is és kiváló minőségű gép az Epson- továbbá a legolcsóbbak is(tudáshoz képest).

Én csak ezt venném.

2012. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Epson SX130-as nyomtatóm van és utángyártott patronszettet lehet kapni akár 2600Ft-ért!


[link]


[link]


[link]

2012. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!