Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tintasugaras HP nyomtatónál...

Tintasugaras HP nyomtatónál minimum mennyi idő alatt száradhat bele a festék?

Figyelt kérdés

Volt még egy HP deskjet nyomtatóm, jó is volt, aztán kifogyott a festék, és elveszett a tápkábel, ezért vettem egy újat. Ismerős volt a beszáradás lehetősége, de előző nyomtatóm vásárlásakor azt mondták h 3 havonta legyen használva, mert beszáradhat. Na itt is rákérdeztem, és a pofám leszakadt, mikor azt mondta h naponta használjam, mert ő nem garantálja, h 2 nap alatt nem szárad bele.

A nyomtatóm típusa HP Deskjet 2050. A neten mindenhol azt olvasom, h havonta elég használni? Nektek mi a véleményetek? Tényleg beleszáradhat 3 nap alatt? Köszi előre is!


2011. dec. 23. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezen morfondírozol, akkor nem vagy egy nagy nyomtatóhasználó. Én 2 hetente nyomtattam egy tesztlapot, de így is beszáradt, vagy kifogyott, már nem is tudom. Erre vettem egy mono laser nyomtatót ( 12-14 ezer ) 5 éve megy, és soha sem szárad be. Otthoni használatra kiváló. Szines fotót meg az ofotért jóval olcsóbban kinyomtat.
2011. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Előttem lévőnek: Először is köszönöm a hasznos infót. Asszem h kidobom az új nyomtatót és veszek egy monoakármit....

Másodszor nem, nem vagyok nagy nyomtatóhasználó, de te biztos az vagy, noha azt sem tudod h kifogyott v beleszáradt a festék :)))))


Komolyan... az ilyen hasznos válaszokért imádom annyira ezt az oldalt!!

2011. dec. 24. 23:49
 3/4 anonim válasza:

Látom kicsit régi a kérdés, de talán még hasznos lehet neked vagy bárki másnak.

Nekem is HP nyomtatóm van (egy Deskjet F2280-as) és volt hogy 4 hónapig!! nem használtam, még egy teszt nyomatatást sem csináltam. Csak celluxal leragasztottam a patront és kész. Mikor újra használtam, ugyan olyan jól nyomtatott, nem volt bajom vele! :)

2012. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Hp Deskjet F2480 nyomtatóm van és még soha nem volt beszáradásos problémám. Volt idő mikor 3 és fél hónapig nem használtam!
2012. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!