Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon eos 1100d vagy canon...

Canon eos 1100d vagy canon eos 450d?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és szeretnék egy jó fényképező gépet és ebben a kettőben gondolkodtam.a HD megoldva egy wt19i-vel tehát videó nem kell.
2012. jan. 30. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy esetleg 40d?
2012. jan. 30. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
40D sokkal komolyabb gép. meg a 30D is megeszi ezeket a belépőket. ha megveheted a 40Dt is akkor egyertelmu
2012. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tehát minnél kevesebb a számjegy annál jobb?(ezt olvastam)És a számjegyeken belüli változás pl,: 30d jobb mint 40d az hogy van? (ez sem biztos hogy igaz ezt is csak olvastam)
2012. febr. 3. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, pont fordítva. 10 a legkevesebb szolgáltatással rendelkező, a 20D már jobb mert efs bajonettes, 30D szintén jobb mindkettonel mert jobban belenyulhat a felhasználó a beallitasokba mint az elozoeknel és jobb az akksija, 40D olyan mint a 30D de már elokepes, és így tovább. 60D már pl tud videozni is. 10D t azért ne vegyél mert EF bajonettes és alig van rá optika. afölött nem banod meg egyiket se, amennyire a penztarcad engedi azt válaszd! de azt ne felejtsd el hogy a kepminoseget az optika dönti el. a gép kisebb mértékben. a gépek azért drágábbak mert több szolgáltatást tudnak, pl gyorsabb AF, fenymeres, magasabb iso tures, jobb akku, stb. de ha csak egy 18 55 optikat veszel akkor hiába van akár 5D a kezedben, nem lesznek jobbak a kepeid. mondjuk hülye példát mondtam mert az 5D ff váz amit nem rajzol ki a kis efs kitobi.
2012. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezen vacilálok most én is...

1100D ugye belépő kategória, de a 450D használtan nem sokkal drágább és az már nem egy legalsó szint. Megéri inkább azt venni, vagy újabb az 1100D és legyen inkább az?

2012. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem érdemes kategóriákról beszélni, mert a két modellt több év technikai fejlődés választja el egymástól. A 400D egyébként majdnem ugyanazt nyújtja szolgáltatásokban, de az 1100D magasabb ISO-t tud és a feldolgozó processzora is újabb. Ugyanakkor kidolgozásban jobb a 450D. Utóbbi egy jó obival mondjuk jobb választás lehet.
2012. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

minel ujabb kiadasu legyen ez a lenyeg, inkabb 1100d ujonan

mindegyik APS-C szenzoros nem lesz kepminosegben nagy kulonbseg, meg talan a 7D nem sem de az sokkal tobb kepet csinal masodpecenkent.

nagy kulonbseg full-frame gepnel van.

2015. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!