Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?

Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a netezéssel, filmnézéssel ne legyen semmi probléma, nincsenek komoly céljaim vele, hobbikészülék lenne. Nincs sok pénzem, szóval olcsó gépek érdekelnének :) Köszi előre is!
2012. febr. 6. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy mi az az olcsó számodra, de én is keresgéltem , és találtam egyet, ami nekem nagyon bejön. Ha lesz elegendő pénzem, akkor beruházok egy ilyenre.

A neve:--HEWLETT PACKARD

ProBook 4535s ------

Teszt is van róla:

[link]

2012. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem túl nagy elvárások. Használtan már úgy 30 ezertől kapsz olyat, ami bőven alkalmas erre.
2012. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen ez elég szubjektív kinek mi az olcsó. Én kb. 140 ezerért vettem pár hónapja egy Toshiba Satellite L650-1N6 típusú gépet és prímán megy minden rajta.

Rátettem két lakberendezői grafikus programot is és simán elviszi. Nincs gond a film nézéssel, játékokkal.

Van rajta egy Windows 7-es home premium csomag.

A 140 lepedő átlagár én is igyekeztem minél olcsóbban megúszni de ha jó gépet akartam akkor nem ment.

Ha a körúton végig mész tele van laptop szaküzlettel. Én a Teréz krt.-on a Király utcától a nyugati felé pár méterre voltam ott van a laptop.hu üzlete. Jó cuccaik vannak érdemes neten is szétnézned náluk. Nekem 3 éves garanciám van a gépre. Ez se mindegy.

2012. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, tanulmányozom!

Második: A használt nem veszélyes? Sok olyat hallottam már, hogy nincs rá gari, könnyen tönkremegy, nem tudod, mennyire cseszték szét előtted, laptopot általában nem lehet alkatrészenként javítani, ha tönkremegy, nagy eséllyel új kell, pénzkidobás, stb. Neked van ezzel tapasztalatod?

2012. febr. 6. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Többet is vettem használtan, magamnak is, családtagoknak is. Volt, amit már időközben javítani kellett, de javíthatatlan eddig egy sem volt.

Én úgy voltam vele, inkább veszek 30-50 ezerért olyan használtat, ami az én igényimet kielégíti, mint 100-150-ért újat.

2012. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!