Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon D50 jó gép? Mennyire...

Nikon D50 jó gép? Mennyire lehet "fejleszteni" ha egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
Most tudnék venni 20.000Ft-ért, ismerem a gépet mindene működik (mármint úgy ismerem, hogy nincsen baja, tudásra nem nagyon) Annyit tudok, hogy tükörreflexes, de ez azt jelenti, hogy cserélhető elején az objektív? Ha igen, mennyire fejleszthető fel? Köszönöm szépen, lehet laikus kérdések :D

2012. febr. 8. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy jó objektívvel elég sokat tud, azaz jelentősen fejleszthető. Ha 20 ezer és tényleg rendben működik, akkor ez egy megfontolandó dolog.

Milyen obit adnak hozzá?

2012. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nikon 28-100mm objektívet adnak hozzá, szerinted jó?


2aksit, USB kábel, táska, nyakba akasztó, mem. kártyát ad mellé.

2012. febr. 8. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, a 28-100 nem egy penge, és kicsit szűk is az alsó végen, de ha ezek jól működnek és húszért megkapod őket, azt hiszem, arra érdemes rámenni. Objektívet vehetsz még hozzá később nyugodtan.

Maga a D50 nem profi váz, de mindent tud, amit egy tükrösnek tudnia kell és a képminősége sem rossz. Ideális arra, hogy megtanulj fényképezni, nagyon sokáig jól megleszel vele.


És még egyszer végiggondolva: 20-ért abszolút értékben is csak szar gépet kapnál újonnan, ahhoz képest ez egy űrrakéta...

2012. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, de pár kérdést megengedsz?:D


Honnan fogom tudni, hogyha Objektívet akarok cserélni, melyik lesz jó bele (vagy ezek mind jók mindenbe?) Vagy, hogy melyik a jó választás? Vagy ha nem gond, tudsz linkelni nekem oldalakat? Nézegettem a fotozz.hu, pixinfo.hu de nem nagyon találta dolgokat, így kezdőknek (lehet rosszul kerestem)

Én igazából, tájat, várost, épületet, embereket szeretnék fotózni, így menni a városban, és fotózni mindent (nem úgy h minden másodpercbe fotózni, hanem ami érdekes érted remélem:D), hogy erre mit tanácsolsz?


Találtam egy honlapot, ahol ezzel a géppel készült képek vannak: [link]



Én valami ilyesmi képeket szeretnék:

[link]

[link]

[link]


Valami hasonlókat :D


Utolsó kérdésem, hogy olyat, mint az utolsó kép, hogyan lehet elérni? Hosszú exponálási idő, vagy mi? Köszönöm még egyszer.

2012. febr. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!