Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » FONTOS! Miért írja ki a...

FONTOS! Miért írja ki a fényképezőgépem hogy a kártya nem inicializált?

Figyelt kérdés
Fujifilm FinePix S4000 a gépem..új (kb 1 hetes) mit lehet tenni? ha fromázni kell van oylan megoldás , hogy a képek ne vesszenek el ?:(

2012. febr. 8. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Mentsd le róla a gépen a képeket, majd formázd a kártyát. Lehet, hogy amikor utoljára betetted a gépbe, valamit elbarmolt a fájltáblában (esetleg mert nem volt leválasztva a kártya).


Ha a PC sem látja, ami a kártyán van, akkor kelleni fog valami recovery program formázás előtt.


Milyen típusú kártya?

2012. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

próbáltam feltölteni..USBvel de nem lehet:(..nem hozza elő a képeket

a kártya Micro SD ..

2012. febr. 9. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

"próbáltam feltölteni..USBvel de nem lehet:(..nem hozza elő a képeket

a kártya Micro SD .."


Milyen micro SD? Miért USB? Kártyaolvasót tessék használni. A mai laptopok oldalában beépítve is van SD olvasó.

2012. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Takyta Micro SD 4 GB ...nincsen kártyaolvasóm, de minél előbb beszerzek eggyet.

Addig is mit tudok tenni?:-s nincs valami program amivel letudom szedni a képeket..mielőtt formáznám?:)

2012. febr. 9. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

"nincsen kártyaolvasóm, de minél előbb beszerzek eggyet"

Ezt kell tenned, akármeilyk számtek boltban kapsz, holnap meg is veheted.

2012. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam kártyaolvasót de..azzal sem jön elő semmi..rákérdez hogy formázom-e? :(
2012. febr. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!