Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HD átalakító. Erről valakinek...

HD átalakító. Erről valakinek véleménye, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam ezt a kis szerkezetet, ami nem más, mint egy átalakító. Sima analóg tv adást átalakítja HD-vá. Ilyet használt már valaki esetleg aki tapasztalatot tudna írni róla, hogy mennyire jó a minősége átalakítás után? Köszönöm.
2012. febr. 12. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó vicc.
2012. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én tegnap rendeltem forint-euró átalakítót, csak bedobok X forintot, és ugyanannyit kiad, csak épp euróban.

Tegnap 1000 ft-ból csináltam 1000 eurót és csak 1 percembe telt.


Akkor biztos ez is működik.

2012. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó hát Ti nagyon viccesek vagytok ám! :))) Ha ráérek kiröhöglek... Komolyan kérdeztem...Mert van ilyen!
2012. febr. 12. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Kamu pénzlehúzás az egész.

2012. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gergoap ***** válasza:

Pedig van, itt találtam:

[link]

2012. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :D

Ezek mind analóg forrásokat alakítanak át HDMI 1080p kompatibilissá. Magyarul be tudod dugni az 1000 éves videomagnódat a vadisúj LED tévédre HDMI kábellel, és ennyi.

Még mindig nem lehet (ha megfeszültök sem) SD-ből HD-t csinálni.

Vagy gondolod a rendszerváltás előtti családi videóból is Full HD 3D mozifilmet csinál?

2012. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jajj itt félreértések vannak...nem meglévő felvételekről beszélek, hogy VHS-ből csináljon 1080P-t...sima TV ADÁSból egy feljavított HD adást. azt gondolom hogy nem 1080P lesz belölle. de talán mégis csak javít rajta hamár kitalálták és forgalmazzák...
2012. febr. 16. 00:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a TV adás nem meglévő felvétel?

Olyan meg nincs, hogy félig HD... A HD az 1080p, pont.

Amúgy erre a tévéd is teljesen magától felskálázza az adást, de sem ettől sem bármilyen csodakütyütől nem lesz semmivel sem szebb.

2012. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gergoap ***** válasza:

A "Gratulálokhoz":

Nem csak analógot alakít át szerintem.

Idézet:

HDMI Full HD 1080p konverterKépes mind a HDMI forrásról, és analóg VGA vagy videó/hang jelből HDMI jelet generálni. A jelet 1080p HD-vá alakítja át a készülék. Szinte mindent átalakít HDMI jellé!

2012. febr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De nem mindegy, hogy csak digitális jellé alakítja át, vagy SD-ből 1080p-t csinál-e.
2012. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!