Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon EOS 1100D digitális...

Canon EOS 1100D digitális fényképezőgép (18-55mm DC Objektívvel). Ajánljátok ezt nekem? Érdemes erre áldoznom, erre a tipusra?

Figyelt kérdés

Ma ahol tudnám venni, -10 % akciót hirdettek meg, csak a mai, febr.14. Valentn napra. Ez számomra - 12 290 FT-ot jelentene. És vonzó számomra, mindamellett maga a gép különösen.

MIt tudtok mondani??

Támogattok ebben?

SÜRGŐS!!!! előre is köszi :)))


2012. febr. 14. 09:53
 1/10 A kérdező kommentje:

szóval 110.610 ft-os áron tudnám megvenni.


(emellett sokkal többet amúgy sem tudnák áldozni rá)

Véleményeteket várom!:-)

2012. febr. 14. 09:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdő tükrös gépnek jó, de azt tudnod kell, hogy hamarosan további objektívekre lesz szükséged, ami újabb kiadásokat jelent. Viszont nem tudhatjuk, mennyire értesz vagy akarsz foglalkozni a fotózással. Lehet, hogy elsőre jobban járnál egy bridge géppel.
2012. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meggondoltad akkor inkább tükröset vegyél. Ezzel meg tudsz tanulni rendesen fotózni. Elsajátíthatod az alapjait, kísérletezhetsz, játszhatsz a beállítésokkal. De ez nem az a szappantartó már aminek hatalmas zoomja, meg digitális nagyítás meg ilyen kommersz sz@rok vannak benne, hanem egy fényképezőgép.
2012. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez TÜKRÖS, nem???

azt írta a honlapon

2012. febr. 14. 10:57
 5/10 A kérdező kommentje:

AKKOR ezt jobban ajánljátok?


Canon EOS 1100D digitális fényképezőgép (18-55mm IS objektívvel)

2012. febr. 14. 11:09
 6/10 A kérdező kommentje:
az objektív-ban van e különbség
2012. febr. 14. 11:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, az 1100D egy tükörreflexes digitális fényképezőgép.


Az objektív nevében az IS rövidítés a képstabilizátort jelenti (mármint a Canon objektíveknél). Ha belefér a keretbe, inkább azt válaszd.


De hamarosan szükséged lesz egy teleobjektívre, esetleg egy fix 50 mm-esre, vakura, állványra, stb. Készülj fel, hogy ez egy drága hobbi. :)

2012. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

úgy néz ki a vásárlást későbbre halasztom:)

de mindenképp IS objektívban gondolkodom!

2012. febr. 14. 11:58
 9/10 anonim ***** válasza:
A gép jó lesz, objektívből az IS-t válaszd, mert élesebb a képe (nem a stabilizátor, hanem a jobb minőségű lencsetagok miatt).
2012. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megvetted már a gépet? csak azért vagyok kiváncsi mert nekem is ilyen 1100D-m van nagyon szeretem és hogy te is így vagy-e vele?
2012. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!