Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Fujifilm...

Mi a véleményetek a Fujifilm FinePix S4000-ről?

Figyelt kérdés
Hobbifotózásra elég?? Szeretnék jó képeket készíteni a családomról, esetleg tájképeket, vagy bármiről, ami megfeg. Mennyire ajánlanátok ezt egy lelkes amatőrnek? Sportképeket lehet vele készíteni?
2012. febr. 14. 21:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*megfog
2012. febr. 14. 21:59
 2/3 anonim válasza:

Nekem S4000 van, először nem voltam vele megelégedve, de ahogy szépen összeszokunk, egyre jobban megszeretem. Így 1000 exponálás után már azt mondom, kezdem kiismerni. Portré képeket nagyon jókat lehet vele készíteni, tájképre gyúrni kell. Sportképeket is lehet, persze, gyors zársebességgel, nagy blendével... Nagyon lelkesnek kell lenned, de megéri.

Egy lelkes amatőr :)

2012. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

(én is egy hasonló kérdező vagyok)


Nem tudom, hogy Kedves Kérdező megvetted-e, én is ilyet szeretnék majd vásárolni. Az egyetlen dolog amitől félek, hogy elemes...:S Én egyszer már nagyon megszívtam egy elemes fényképezőgéppel, aztán akkumulátoros lett és az bevált(ezek csak kis digitális gépek). Szóval nagyon félek ettől, nektek/neked bevált? Nem kell sűrűn elemet cserélni stb. ?

2012. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!